Haber

Refah Partisi’nden istifa eden Araban İlçe Başkanı Ocak Partisi’ne geçti

Yeniden Refah Partisi’nin Gaziantep Araban İlçe Başkanı Mehmet Çınar, yönetim kurulu üyeleriyle birlikte partiden ve görev yaptığı görevlerden istifa etti. Ocak Partisi Bölge Koordinatörü Mahsum İmren, yönetimiyle Yeniden Refah Partisi’nden istifa eden Araban İlçe Başkanı’nın Ocak Partisi’ne transfer olduğunu duyurdu.

Ocak Partisi’ne katıldığını “Sürekli büyüyen bir aileye katılmanın mutluluğunu yaşıyoruz” sözleriyle dile getiren Mehmet Çınar, şunları söyledi: “Önümüzdeki dönemde de bağlı olduğumuz Ocak Partisi saflarında yerimizi alacağız. Bize daha yakın gördüğümüz ve kısa sürede kurulmasına rağmen ülkemizde en etkili siyaseti yapacağına inandığımız Ocak Partisi, bize kapılarını açtı.” “Partiye ve Bölge Koordinatörümüz Mahsum İmren’e teşekkür ediyorum. 31 Mart yerel seçimlerine çok iyi hazırlanmak için gece gündüz çalışacağız” dedi.

Ocak Partisi Bölge Koordinatörü Mahsum İmren, Mehmet Çınar ve yönetiminin Ocak Partisi bünyesinde siyasete devam edeceğini belirterek, Ocak Partisi’nin tüm il ve ilçelerde güçlendiğini belirtti. “Partimize katılım Türkiye genelinde büyük bir hızla devam ediyor” diyen İmren, şöyle devam etti: “Ocak Partisi ailemize katılan Yeniden Refah Partisi eski İlçe Başkanı Mehmet Çınar ve yönetiminin kararından memnunuz. İstifalarının ardından partimize katılmaya karar verdiler. Ocak Partisi bu kadar kısa sürede bu kadar güven verdi.” Buna sahip olduğumuz için mutluyuz. Ocak Partisi Bölge Koordinatörü olarak Sayın Mehmet Çınar ve yönetimine ‘Hoşgeldiniz’ diyorum. İnşallah bundan sonra da birlik ve beraberlik içerisinde çalışmayı hedefliyoruz. Bilindiği gibi Ocak Partisi olarak Yüksek Seçim Kurulu’nun tabiriyle 31 Mart Yerel Seçimlerine katılacağız. “Girmeye hak kazandık. Bu nedenle Yerel Seçim çalışmalarımıza hız kesmeden devam edeceğiz” dedi.

Yeniden Refah Partisi Araban İlçe Başkanı Mehmet Çınar, Teşkilat Lideri Ahmet Çelik, İlçe Başkan Yardımcısı Cuma Demir, Ar-Ge Lideri Osman Korkmaz, Medya Lideri Mehmet Demir, Kadın Kolları Lideri Meryem Şaş, Siyasi İşler Lideri Cumalı Demir, İlçe Başkan Yardımcısı Hacı Çınar eşliğinde Ocak Partisi’ne Milli Eğitim Lideri ve STK Lideri Mehmet Karademir, İlçe Sekreteri Başkanı Hasan Koç, Gençlik Kolları Başkanı Süleyman Sulugöz ile üyeler Nebi Zenevedi, Mecit Kılıç, Hacı Korkmaz katıldı.

Konuşmaların ardından Mahsum İmren, Mehmet Çınar’a Ocak Partisi rozeti takdim etti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu