Haber

İYİ Parti Antalya İl Başkanı Vahdet Afşin: Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek’i ziyaret

ÂLÂ Parti Antalya İl Başkanı Vahdet Afşin Karacan ve yönetim kurulu üyeleri Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek’i ziyaret etti. Önder Böcek, ittifak üyeleriyle birlikte planlı, düzenli ve kimlikli bir şehircilik anlayışı çerçevesinde hizmet vermeye devam edeceklerini söyledi.

İYİ Parti Antalya İl Başkanı Vahdet Afşin Karacan ve yönetim kurulu üyeleri, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek’i makamında ziyaret etti. Lider Böcek’e iade-i ziyarette bulunan İl Başkanı Vahdet Afşin Karacan ve idare meclisi üyeleri, Büyükşehir Belediyesi’nin deprem bölgesinde yaptığı çalışmalardan dolayı Lider Böcek’e teşekkür etti.

Millet İttifakı mensuplarının her türlü fikre hürmet gösterdiğini belirten Vahdet Afşin Karacan, “Millet ittifakı ve altılı sofrası da milletin istikbali için çalışan, ayakları sağlam kurulmuş bir masadır. ülkesi ve her türlü fedakarlığı yapmaktan çekinmez. Önümüzdeki dönemde de yerelde bu birliği en iyi şekilde göstermek boynumuzun borcudur” dedi.

HERKESİN HİZMETİNDEYİZ

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek de ÂLÂ Parti’nin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Önder Böcek, pandemi, büyük Manavgat Yangını, Kumluca, Finike Sel felaketi ve ardından Türkiye’yi boğan büyük depreme dikkat çekerek, milletin yaralarını sarmaya çalıştıklarını söyledi. Sosyal belediyeciliğin en güzel örneklerini afetlerde sergilediklerini anlatan Lider Böcek, “Bize oy vermeyen herkesin emrindeyiz. Kimseyi ötekileştirmeden, planlı, düzenlenmiş, kimliğe sahip bir kent için tüm paydaşlarımız ve STK’larımızla birlikte çalışıyoruz. Siyaset uzlaşma işidir. Birlik ve beraberlik için farklı görüşler ileri sürülür ama kıymetlisi Türkiye Cumhuriyeti’dir. Üç gündür Ankara’daydık, güzel şeyler oldu.

Millet İttifakı her şeye rağmen devam etme kararı aldı. Halil İbrahim Sofrası entegre olmaya devam edecek. İşbirliğimiz ülkemiz için iyi olacaktır. Kalbimiz sarsıntı bölgesinde” dedi.
 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu