Haber

İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya: Halkımızın huzur ve güvenliğini sağlamak için varız

İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, “İçişleri Bakanlığı olarak Emniyet, Jandarma ve Sahil Güvenlik Komutanlığımızla birlikte Yeşil Vatan, Mavi Vatan ve Siber Vatan’da halkımızın huzur ve güvenliğini sağlamak için varız.”

İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, bugün Ankara’da düzenlenen ‘İl Emniyet Müdürleri Bilgilendirme Semineri’ne katıldı. Seminerde bir konuşma yapan Bakan Yerlikaya, “Cumhurbaşkanımıza, bize her zaman duyduğu güven nedeniyle şehirlerimizin, ülkemizin huzur ve güvenliğini, Emniyet Genel Müdürlüğümüzü emanet eden Sayın Cumhurbaşkanımıza şükranlarımı sunuyorum. Bilinmelidir ki, son terörist etkisiz hale getirilene kadar durmayacağız, azim ve kararlılıkla bunlarla mücadele edeceğiz” dedi.

“TEMEL REFERANSIMIZ HUKUK VE İNSAN HAKLARIDIR”

Bakan Yerlikaya seminerin ardından sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, “İl Emniyet Müdürleri Bilgilendirme Semineri programını Bakan Yardımcılarımız, Emniyet Genel Müdürümüz, Daire Başkanlarımız ve İl Emniyet Müdürlerimizle birlikte gerçekleştirdik. İçişleri Bakanlığı olarak yoğun bir süreçten geçiyoruz. Polis, Jandarma ve Sahil Güvenlik Komutanlığımızla Yeşil Vatan.Mavi Vatan,Siber Vatan’da halkımızın huzur ve güvenliğini sağlamak için varız.Tüm çalışmalarımızda temel referansımız hukuk ve insan haklarıdır.İfade etmek isterim. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a bize güveni ve takdiri için şükranlarımı sunuyorum.Yeni atanan Emniyet Müdürlerimize görevlerinde başarılar diliyorum.İçişleri ailesi olarak ülkemizin huzur ve güvenliği için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz. bizim insanımız.”

haberkestel.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

istanbul evden eve nakliyat
soğanlık evden eve nakliyat
ümraniye eşya depolama
Başa dön tuşu