Yaşam

Drew Barrymore’dan Hollywood grevine destek

Hollywood senaristleri 15 yıl sonra ilk kez grev kararı aldı. 2023 MTV Film ve Televizyon Ödülleri’nin sunuculuğunu yapan Drew Barrymore, greve destek vermek için istifa etti.

Ntv’nin aktardığına göre Barrymore yaptığı açıklamada, “Yazarları dinlediğim ve onlara gerçekten saygı duyduğum için grevle dayanışma içinde MTV Film ve TV Ödülleri’ni canlı olarak sunmayı bırakıyorum” dedi. Oyuncu, “Filmler ve televizyonla ilgili kutladığımız ve onurlandırdığımız her şey onların yaratılışlarından geliyor. Bir çözüme ulaşılana kadar beklemeyi tercih ederim ama olayı evimden izleyeceğim ve umarım bana katılırsınız.”

2024’te sunuculuğa geri döneceğini açıklayan Barrymore, “Birlikte çalıştığım en iyi ortaklardan biri olduğu için MTV’ye gerçekten teşekkür ediyorum. Gelecek yıl, MTV’nin yarattığı her şeyi gerçekten kutlayabildiğimde, bu program kapsayıcı. ve hayranların ödüllerin kime gideceğini seçmesine izin veriyor. Bir modül olmak için sabırsızlanıyorum”.

Ne oldu?

Hollywood stüdyolarıyla fiyat konusunda aylarca süren müzakerelerin anlaşmaya varamaması üzerine Writers Guild of America (WGA) yazarları 2 Mayıs Salı günü greve gitti.

haber-yaglidere.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

istanbul evden eve nakliyat
soğanlık evden eve nakliyat
ümraniye eşya depolama
Başa dön tuşu