Haber

Bayburt Garnizon Komutanı Zekeriya Tosun için veda yemeği düzenlendi

İzmir’in Menemen ilçesinde görevlendirilen Bayburt Garnizon Komutanı Topçu Albay Zekeriya Tosun için veda yemeği düzenlendi.

Bayburt Valiliği tarafından düzenlenen veda yemeğine Belediye Başkanı Hükmü Pekmezci, Cumhuriyet Başsavcısı Huzeyfe Yücedağ, Bayburt Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mutlu Türkmen ve diğer kamu kurum ve kuruluşlarının temsilcileri katıldı.

Vali Cüneyt Epcim, veda yemeğinde yaptığı konuşmada, Albay Zekeriya Tosun’un görev süresi boyunca toplumun tüm kesimleriyle iç içe olduğunu ve uyumlu bir çalışma yürüttüklerini ifade etti.

bütünleşmesine dikkat edin.

Epcim, Bayburt’taki askeri kışlanın inşası sırasında Albay Tosun’la çok vakit geçirdiklerini de ifade etti. Hizmetlerinden dolayı teşekkürlerini dile getiren Epcim, Tosun’a yeni görevinde başarılar diledi.

Garnizon Komutanı Olarak Türk Silahlı Kuvvetleri

Güçlerini temsil etmenin şan ve şerefini her zaman yaşadığını ifade eden Tosun, Bayburt’ta geçirdiği güzel anıları yüreğinde ve ruhunda yaşatacağını vurguladı.

Ancak Albay Tosun; Vali Epcim, Lider Pekmezci ve diğer il müdürlerinin askeri kışla üretimi için büyük takviye yaptıklarını sözlerine ekledi ve veda yemeğine katılan herkese teşekkür etti.

Yemeğin sonunda Vali Epcim, Albay Tosun’a hizmetlerinin anısına bir hediye takdim etti. – BAYBURT

haber-imamoglu.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

istanbul evden eve nakliyat
soğanlık evden eve nakliyat
ümraniye eşya depolama
Başa dön tuşu