Yaşam

Adim Farah 14.Bölüm izle: Adim Farah Son Bölüm One Piece Full İzle

FOX’un nefes kesen drama dizisi Adım Farah dün akşam 14. bölümüyle seyirci karşısına çıktı. Arjantin yapımı La Chica que Limpia uyarlaması ve reytingleri alt üst eden Adım Farah’ın her yeni bölümü yakından takip ediliyor. Yeni bölümü kaçıranlar ve tekrar izlemek isteyenler için başrollerini Demet Özdemir ve Engin Akyürek’in paylaştığı Adım Farah; Ben Farah son bölüm tek parça full izle…

Adım Farah son bölümde; Mehmet ve Tahir, Bade ve Farah’ın arabasının sular altında kaldığını duyunca son hızla hastaneye giderler.

Farah olayın şokunu üzerinden atamazken Bade’nin ameliyatta olduğu haberini alır. Tahir, bu saldırıyı kimin düzenlediğini öğrenmek için harekete geçer.

Bade ve Mehmet’in de dahil olduğu bir plan kuran Farah, onu sakinleştirir ve bu kurguya dahil eder. Ancak Tahir’in aklı, Ali Galip’in karşısına dikilip kendini cezalandırmaktır.

Büyük sevkiyatı yapıp yer altına inmeye hazırlanan Orhan ve Ali Galip, rakiplerinin planlarından haberdar olduğundan habersizdir. Tahir’in sessiz kalmasından korkan Farah, umudunu kaybetmemiştir. Sevdiği adamdan ve oğlundan kurtulacakları günü sabırsızlıkla beklemektedir.

Gönül ve Kaan’ın düğünü herkes için huzurlu son gece olacaktır. Gelin ve damadın mutluluğunu paylaşan ve düğünde bulunan herkes, o günden itibaren birbirlerini yenmek için girecekleri savaşın hesabını yapmaktadır.

Benim Adım Farah Önceki Bölümde Neler Oldu?

Farah, Behnam’ın yaşadığını öğrenince ayağa kalkacaktır. Tahir’in iyi niyeti, Kerimşah’ın kurtulma ihtimali ve İran’a bir bilinmezliğin saplanması uyuyan devi uyandırır. Bu Behnam kimdir, gücü nedir? Bir çocuk varisi olduğunu öğrendiğinde ne yapacak? Yeni bir hayatın hayalini kuran Tahir ve Farah’ı nasıl bir kader beklemektedir?

Farah’ın Ali Galip konağına yerleştirdiği kalem meyve verecek, Mehmet ise Ak Kuzu ile Kara Kuzu’nun fiziksel buluşmasını dinleyerek öğrenecektir. Kara kuzu Orhan’ın reis olduğundan habersiz Mehmet toplantı peşindeyken başına neler gelecek? Güvenlik sızıntısı öğrenildiğinde Bade ve Farah baş şüpheliler olacaktır. Ağa bu ihaneti öğrendiğinde ne yapacak? Farah artık hem Derin’in hem de çocuğunun babasının radarında.

Adım Adım Farah Bölüm 14 Tek Modül İzleme Ekranı

ADIM FARAH SON BÖLÜM BİR MODÜL TAM İZLE

akyazi-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

istanbul evden eve nakliyat
soğanlık evden eve nakliyat
ümraniye eşya depolama
Başa dön tuşu