Haber

Stefan Kuntz milli takımdan ayrılıyor mu? Stefan Kuntz gidecek mi?

A. Milli Takım TFF Başkanı Mehmet Büyükekşi, Japonya ile oynanacak hazırlık maçı öncesinde açıklamalarda bulundu. Yakın zamanda istifaya çağrılan ve yollarını ayıracağı söylenen Stefan Kuntz hakkında sorularınız mı var? Stefan Kuntz milli takımdan ayrılıyor mu? Stefan Kuntz gidecek mi? sorularla araştırıldı.

STEFAN KUNTZ MİLLİ TAKIMDAN AYRILIYOR MU?

Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Mehmet Büyükekşi, Japonya maçı öncesi açıklamalarda bulundu. Kuntz’la devam etmeyeceğimiz yönündeki iddialara da yanıt veren Büyükekşi, “Hocamızla devam ediyoruz. Önemli olan istikrar. Uzun vadeli düşünüyoruz.” İfadelerini kullandı.

“ANTRENÖRÜMÜZLE DEVAM EDİYORUZ”

Mehmet Büyükekşi, açıklamasında, “Hocamızla devam ediyoruz. Önemli olan istikrar. Uzun vadeli düşünüyoruz. Bu dönem sonunda ne olur bilemiyorum.” sözlerini kullandı.

“BU FORMA TÜRKİYE’Yİ TEMSİL EDİYOR”

Büyükekşi ayrıca, “Önemli olan takım olmaktır. En ufak bir panik yaparsanız bir sonraki maça hiçbir amacınız kalmaz. Taraftarın bir kısmı F.Bahçe forması giyiyor, bir kısmı Galatasaraylı, bir kısmı Trabzonsporlu, bir kısmı da Trabzonsporlu. Beşiktaş forması. Bunu istemiyoruz. Taraftar da Milli Takım formasını giyiyor.” Onu görmek istiyoruz. Bu forma Türkiye’yi temsil ediyor. Eğer iki puan kaybedersek sadece teknik direktör değil, birlikte kaybetmiş oluruz. Almanya ve Japonya gibi önemli takımlarla oynamak önümüzdeki maçlara daha iyi hazırlanmamıza yardımcı olacak. Umarım Almanya’daki şampiyonaya katılabiliriz. Büyük bir ekibe ihtiyacımız var. ” söz konusu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu