Haber

Sinan Akçıl önce eski sevgilileri için yaptırdığı dövmeleri anlattı sonra Defne Samyeli itiraf etti!

Katıldığı programlarda yaptığı açıklamalarla özellikle son dönemlerde herkesin ağzını açık bırakan Sinan Akçıl, bugün Müge ve Gülşen ile Page 2 konuğu oldu. Program boyunca gündem yaratacak şeyler söyleyen Akçıl’ın özellikle eski sevgilileri için yaptırdığı ve kapattığı dövmeler ve Defne Samyeli’nin itirafından bahsettiği anlar çok konuşulacak gibi görünüyor. . Ayrıntılar?

Geçtiğimiz günlerde yaptığı imam nikahı, Müjde’ye bıraktığı açık kapı ile magazin gündemine bomba gibi düşen besteci, söz yazarı ve şarkıcı Sinan Akçıl’ı muhtemelen bilmiyorsunuzdur. Uzman ve çok daha fazlası.

Katıldığı her programda mutlaka dikkat çekecek açıklamalar yapmayı alışkanlık haline getiren Sinan Akçıl, bugün Müge ve Gülşen ile Page 2’ye konuk oldu.

Müge Dağıstanlı’dan Akçıl’a, “Hayat gurmelere çok harcıyorum dedin. Şimdiye kadar en çok harcadığın, uğraştığın sevgilinin sürprizi neydi? Yani para ve moral döktün!” soruyu yöneltti.

Gülşen Yüksel, “Bence bu dövmeler en büyük jest. Ve dövmeler hala duruyor, neden?” Sinan Akçıl aşk tablosunu anlatmaya başladı…

Eski eşi Burcu Kıratlı için yaptırdığı B23 dövmesinden bahseden Akçıl, “Şimdi bunu buradan silmeyi komik buluyorum. Hayatımda böyle bir kadın yok muydu?” dedi kolunu işaret ederek ve devam etti:

Orada ne vardı, bir şey vardı, Otilia’daydı. kapattım Hadise vardı, Hadise’de Otilia mıydı, evet. Burada Ebru ile ilgili bir şeyler vardı, kapattım. Bu nedir?

Ebru Şallı, Hadise ve Otilia için yaptırdığı dövmelerin üzerini kapattığını anlatan Sinan Akçıl, “Başlangıçta tarih var, Hadise’de de öyleydi” dedi…

Dövme konusunda harika bir sohbet gerçekleştiren ve “Bazılarını isteyerek kapattım, bazılarını da kapattım” diyen Akçıl’a Defne Samyeli ile önceki ilişkisi de soruldu.

Daha önce bu iddiayı yalanlayan Sinan Akçıl, bir kez daha “Bu nasıl cevap?” o da “Bir-iki ay o kadar çektik, diyelim ki sohbet ettik. Ondan sonra bir anda her şeyi kestik” dedi…?‍♀️

İşte o anlar…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu