Teknoloji

PlayStation Portal El Konsolu Çıkış Tarihi Açıklandı

 
Sony Interactive Entertainment, taşınabilir el konsolu PlayStation Portal’ın 15 Kasım’da 199,99 dolar fiyatla piyasaya çıkacağını duyurdu. Ön siparişler artık PlayStation Direct’te mevcut. PS5 tabanlı el konsolu, uzaktan oynatma seçeneğiyle öne çıkıyor.
 
Remote Play konsollara geliyor
 
 
 
PlayStation Portal, Uzaktan Oynatma seçeneğiyle birlikte gelir. PlayStation 5 konsolunuzla birlikte deneyimleyebileceğiniz bu el konsolu, evinizdeki Wi-Fi ağı üzerinden bağlanmanıza olanak tanıyor. PS5 denetleyicisi olarak karşımıza çıkan konsolda dokunsal geri bildirim, uyarlanabilir tetikleyiciler ve DualSense kablosuz denetleyici özellikleri yer alıyor.
 
PlayStation Portal konsolu, PlayStation 5 konsolunuzda yüklü olan uyumlu oyunları Wi-Fi ağı üzerinden oynayabilir. Konsolu kullanmak için saniyede en az 5 MB geniş bant internete sahip bir ağa bağlanmanız gerekmektedir. Daha iyi bir oyun deneyimi için saniyede en az 15 MB’lık yüksek hızlı bağlantı önerilir.
 
Oyun deneyiminizin kalitesi Wi-Fi hizmetine bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Öte yandan el konsolunu kullanabilmek için PlayStation 5 ve PlayStation Network hesabı gerekiyor.
 
Ön sipariş fragmanı
 
 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

istanbul evden eve nakliyat
soğanlık evden eve nakliyat
ümraniye eşya depolama
Başa dön tuşu