Haber

Konyaaltı Belediye Başkanı Semih Esen, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu ziyaret etti

Konyaaltı Belediye Başkanı Semih Esen, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu ziyaret ederek projelerini anlattı ve Antalya’nın gündemini değerlendirdi.

Ankara’da CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile bir araya gelen Konyaaltı Belediye Başkanı Semih Esen, ziyaretin verimli geçtiğini kaydetti. Konyaaltı’nda hayata geçirdikleri projeleri Genel Başkanla paylaştığını belirten Lider Esen, altyapısını hazırladıkları projeler hakkında da bilgi aktardığını belirtti.

Ziyarette ülke gündeminin yanı sıra Antalya gündemini de konuştuklarını kaydeden Esen, “Cumhurbaşkanımızla verimli bir toplantı yaptık. Büyük mağduriyetin hafifletilmesi adına yerel yöneticiler olarak neler yaptığımızı Sayın Kılıçdaroğlu ile paylaştık. Her geçen gün daha da kötüleşen ekonominin halkımızın üzerindeki yükünü de konuştuk. Kentimizin gündemini de konuştuk. “Cumhuriyet Halk Partisi olarak ülkemizde ve şehrimizde sorunlara çözüm bulmaya devam edeceğiz. Bu süreçte yerelde verdiğimiz hizmetler çok önemli” dedi.

habersinanpasa.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

istanbul evden eve nakliyat
soğanlık evden eve nakliyat
ümraniye eşya depolama
Başa dön tuşu