Haber

Kılıçdaroğlu İçişleri Bakanlığı’na teklif etti mi? Ümit Özdağ’ın tweet’i ortalığı karıştırdı

28 Mayıs’ta yapılacak 2’nci tur seçimleri öncesi hangi adayı destekleyeceğini merak eden Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, dün saat 13.00’te kameraların karşısına geçerek, Millet İttifakı’nın adayı Kemal Kılıçdaroğlu ile yarın görüşeceklerini söyledi. akşam ve eğer bir anlaşmaya varılırsa, bugün saat 11:00’de. Birlikte açıklama yapacaklarını belirtti.

SUNULAN METİN

Zafer Partisi Genel Başkanı ise dün gece “Türkiye Cumhuriyeti’ni daha ileriye taşımak amacıyla oluşturduğumuz mutabakat zaptı metnini CHP Genel Başkanı Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’na sundum. , işbirliği ilkeleri çerçevesinde Millet İttifakı paydaşlarının onayına ihtiyacı olduğunu belirtti.”

“İÇİŞLERİ BAKANI OLARAK GÖNDERECEĞİM”

Süreç dikkatle takip edilirken, anlaşma metninde hangi şartların yer aldığı merak konusu oldu. Gözlerin çevrildiği açıklamaya saatler kala Özdağ’ın tweet’i akılları karıştırdı. Mültecilerin gönderilmesini isteyen gençlere sosyal medyadan yanıt veren Özdağ, “Öncelikle hepinize bol şans arkadaşlar. Zafer Partisi’nden şablonları verelim. Ben de sizi İçişleri Bakanı olarak göndereyim.” . Burayı uyuşturucu cennetine çeviren, Selefi cihatçı örgüt örgütleyen ve yılda 11 milyar dolarımızı yiyen herkes gidecek. Bugün 11:00’i bekleyin.” sözlerini kullandı.

ÖZDAĞ’IN ŞARTI BAKANLIK MIYDI?

Bu açıklamanın ardından herkes Kılıçdaroğlu’nun İçişleri Bakanlığı karşılığında Özdağ ile anlaşmaya vardığı yorumunu yaptı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

istanbul evden eve nakliyat
soğanlık evden eve nakliyat
ümraniye eşya depolama
Başa dön tuşu