Haber

Gaziantep FK’nın Rumen oyuncusu Dragus: Beşiktaş maçında puan almak istiyoruz

Trendyol Süper Lig gruplarından Gaziantep FK’nın Rumen oyuncusu Denis Dragus, 10. haftada Beşiktaş’la 30 Ekim Pazartesi günü oynayacakları maçta puan almak istediklerini söyledi.

Rumen santrafor Denis Dragus, kulüp tesislerinde basına yaptığı açıklamada, Gaziantep FK’da olmaktan mutlu olduğunu belirterek, “Geldiğim günden bu yana buraya çok mutluyum. Taraftarlar, yönetim, yönetim. çalışanlar, herkes bana sanki kendi evindeymişim gibi hissettirdi, beni o şekilde karşıladılar. O yüzden buradayım.” O kadar mutluyum ki.” dedi.

Dragus, Beşiktaş ile deplasman maçına ilişkin ise, “Herkesin bildiği gibi zor bir maç olacak ama biz oraya gidip elimiz boş dönmek istemiyoruz, mutlaka puanla dönmek istiyoruz.” söz konusu.

Teknik müdür Marius Sumudica ile çalışmaktan memnun olduğunu belirten Dragus, şunları söyledi:

“Sumudica takım ruhunu ortaya çıkardı ve birleştirici bir güç oldu. Teknik direktörümüzün beni buraya getirmesinden mutluyum ve geri ödemem gereken bazı şeyler var, bunları geri verebilirsem çok mutlu olurum. Burada kendimi evimde gibi hissediyorum. Sezon sonunda ne olur bilemiyorum. Gol atma hedefiyle “Sezon sonuna kadar atabildiğim kadar gol atmak, asist yapmak ve takıma katkı sağlamak istiyorum. “

kirkagac-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu