Haber

Erdoğan: Ne kadar kafir, kitapsız, komünist olursa olsun insanları konuşturuyorlar

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, BBP Genel Başkanı Mustafa Destici ile Anadolu Üniversitesi Öğrenci Merkezi’nde verilen iftar yemeğine katıldı.

İftar yemeğinin ardından konuşan Erdoğan, damadı ve Baykar yöneticisi Selçuk Bayraktar’ın televizyon programlarını ve misafirlerini hedef alan eleştiri ve yorumlarına yanıt verdi: “Ne kadar inançsız, kitapsız olursa olsun televizyonda konuşturuyorlar. komünistler var, elleriniz dizlerinizin üzerinde olsun.”

Erdoğan şunları söyledi:

“Yatıyorlar, kalkıyorlar televizyon ekranlarında, ‘Selçuk aşağıda, Selçuk yukarıda’. Selçuk ne yaptı Ne damat.Rahmetli babası bankalardan kredi almadan çalıştı.Şu anda çocukları aldıkları terbiye ile devam ediyorlar.İhracat için çok önemli bir potansiyel var.Talepleri karşılayamıyorlar. Öyle bir babadır ki, devletin tahsis ettiği yerleri bile almaz. “Bunu yapma.” Devlet tahsis eder. Neden satın almıyorsun? Stratejik bir yatırım yaptığınız için devlet size bu hakkı veriyor.’ Yatıyorlar, kalkıyorlar, ne kadar kafir, kitapsız, komünist olursa olsun televizyonda insanları konuşturuyorlar. Bunlar devlet ve millet düşmanlarıdır. Ne iş güçleri var, ‘Erdoğan onlara çok para verdi’. Dilini elinde tut. O kuyruğu terk etmeyenleriniz bu devletin bankalarından para aldı ama bu aile bu konularda çok hassas.” (HABER MERKEZİ)

kepsutajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

istanbul evden eve nakliyat
soğanlık evden eve nakliyat
ümraniye eşya depolama
Başa dön tuşu