Haber

CHP reklamını yayınlayan medya kandırıldı! Reklam yok, fiyat yok

  • HABER7

CHP’nin HDP’li cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu ve personeli, o seçilmeden önce bile sözlerini yerine getirmemeye başladı. 14 Mayıs seçimleri öncesi CHP, Kılıçdaroğlu ve milletvekili adayları reklamlarınızYayın yapan medya kuruluşlarının dolandırıldığı ortaya çıktı.

CHP Elazığ Milletvekili Gürsel ErolBoy ve boy reklamlarına yer veren yerel medya kuruluşlarına. söz verilen ödeme yapılmadıBedel tahsilatı için kendilerine ulaşmak isteyen gazeteciler. engellendibelirtildi.

Elazığ’ın önemli yayınlarından biri El-Aziz gazetesiCHP’nin internet sitesinde yayınlanan seçim ilanlarının bedelinin tek seferde ödeneceği belirtilirken daha sonra yapılan ödemeler yapılmadı. Diğer medya kuruluşlarına ödeme yapılmadığı belirtildi.

SAHTEKAR!

Konuyla ilgili açıklama yapan Al-Aziz gazetesinin sahibi Zeki Geçkil, şunları söyledi:

REKLAM ÜCRETİNİ İSTEYENLER ENGELLENDİ!

CHP’nin reklam sahtekarlığıyla ilgili El-Aziz’de yayınlandı” Yani resmen dolandırıldık” başlıklı haberde şu bilgiler paylaşıldı:CHP BU TABLOYU HAZIRLAMADI MI?

CHP’nin ilan veren gazetelere ilan ücretini ödemediği Elazığ’da Cumhur İttifakı ezici bir zaferle sandıkları terk etti.

Depremden en çok etkilenen 11 ilin ortasında yer alan Elazığ’da 14 Mayıs’ta yapılan seçimlerde CHP hüsrana uğradı. Elazığ seçimlerinde Cumhurbaşkanı Erdoğan yüzde 67,18, CHP’li Kılıçdaroğlu ise yüzde 28,24 oy aldı. Milletvekili genel seçimlerinde sandıklardan Cumhur İttifakı’na yüzde 55, Millet İttifakı’na yüzde 23 takviye verildi.

AK Parti %40,25, CHP %20,61, MHP %11,48, HDP/YSP %7,03, Yine Refah %3,70 ve bağımsız aday %9,63 oy aldı.

İlçe bazında ise 11 ilçenin 10’unda AK Parti, 1 ilçede HDP/YSP birinci parti oldu.

 

KAYNAK: HABER7

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

istanbul evden eve nakliyat
soğanlık evden eve nakliyat
ümraniye eşya depolama
Başa dön tuşu