Haber

Bursa Yenişehir’de MHP’ye 83 yeni üye

Gürhan ADANA – Yenişehir Memleketi / BURSA (IGFA) –Milliyetçi Hareket Partisi Yenişehir İlçe Başkanlığı, İlçe Meclis Toplantısı Ömer Halisdemir Kültür Merkezi’nde gerçekleştirildi.

Toplantıya MHP’nin il ve genel müdürlük yöneticileri, siyasi parti temsilcileri, belediye meclis üyeleri ve parti üyeleri katıldı.

Partiye katılan 83 yeni üye arasında Mahmudiye Muhtarı Mustafa Özgöven, Papatya Muhtarı Orhan Yıldız ve Dereköy Muhtarı Levent Nari de yer aldı.

Milliyetçi Hareket Partisi Merkez Yürütme Kurulu Üyesi Fevzi Zırhlıoğlu yaptığı konuşmada, önümüzdeki yıl yapılacak seçimlerin önemine vurgu yaptı. 9 bölgesel mitingin sonuncusunun önümüzdeki hafta Mersin’de yapılacağını kaydeden Zırhlıoğlu, söz konusu çalışmaların hedefinin 2023’te yapılacak milletvekilliği ve Cumhurbaşkanlığı seçimleri olduğunu belirterek, “Her seçim kendi açısından son derece önemlidir. Ama 2023’te yapacağımız seçim çok farklı Türkiye Cumhuriyeti coğrafyasında 19. yüzyılda ayağa kalkmaya başlayan Türkiye Cumhuriyeti’nin geleceğin belirleyicisi olma hedefini gerçekleştirmesi son derece önemlidir. gelecek yüzyıl.”

Yenişehir Belediye Başkanı Davut Aydın, ilçede yaptıkları çalışmaları paylaştı. Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş’ın Yenişehir’e verdiği desteği anlatan Önder Aydın’ın ricası üzerine salondakiler, ilçeye verdiği destekten dolayı Başkan Aktaş’ı bir süre alkışladı.

MHP İlçe Başkanı Arif Eren ise dürüst ve saf yönetim anlayışıyla belediye yönetimlerinde milletin emeğine şahitlik ettiklerini belirterek, “Belediye Başkanımız göreve geldiği günden bu yana verdiği projelere söz verdi ve verdi. 16 projeden 15’i yılbaşına kadar tamamlanacak ve Kapalıçarşı’nın açılışını yapacağız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu