Haber

Bir Abdüllatif Şener olayı daha: Mansur Yavaş da CHP’ye oy vermedi.

14 Mayıs ve 28 Mayıs seçimlerinde Kemal Kılıçdaroğlu’na oy vermediğini söyleyen Abdüllatif Şener’in ardından CHP’yi karıştıracak bir iddia daha geldi.

Sinan Burhan, Yeni Akit gazetesindeki köşesinde, İYİ Parti kaynaklarından edindiği bilgiye göre ABB Genel Başkanı ve Başkan Yardımcısı adayı Mansur Yavaş, 14 Mayıs’ta oyunu CHP’ye değil YETER Partisi’ne verdiğini açıkladı.

“BİLGİLER YANLIŞSA MANSUR AÇIKLAMA OLSUN”

Burhan, köşesinde şu ifadelere yer verdi:

“İYİ Partili bir arkadaş 14 Mayıs seçimlerinde Mansur Bey’in oyunu CHP’ye değil İYİ Parti’ye verdiğini söyledi. ‘Emin misin? “Elbette,” dedi. Ayrıca eski Özel Kalem Müdürü Yüksel Aslan’a vekalet eden veya katkıda bulunan Mansur Yavaş ve eski DÜZGÜN Parti Küme Başkan Yardımcısı Ankara Büyükşehir Belediye Meclisi YETERLİ Parti’den Adnan Beker. Bu yüzden oyunu DÜZGÜN Parti’ye verdi. Formda açıklama yaptı. Cumhurbaşkanlığı adaylığında tabii ki oyu Kemal Bey’e verdi. Ama partinin oyu CHP’ye değil GÜZEL Parti’ye gitti” dedi. Bu bilgi yanlışsa Mansur Bey açıklasın. Onu da düzeltelim. Kaynağıma güveniyorum. Bakalım CHP’li yazarlar bu konuda ne diyecekler.”

evrenhaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

istanbul evden eve nakliyat
soğanlık evden eve nakliyat
ümraniye eşya depolama
Başa dön tuşu