Ekonomi

Bayram tatilinde hava nasıl olacak? 7 günlük hava tahmini…

Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nden yapılan son değerlendirmelere göre: Ülkemizde Marmara, Ege (Muğla hariç), Batı Akdeniz’in iç kesimleri, İç Anadolu’nun kuzeybatısı, Batı ve Orta Karadeniz ile Yozgat civarı parçalı ve çok bulutlu, Kayseri, Sivas ve Giresun. Sağanak ve gök gürültülü sağanak yağış bekleniyor.

Sıcaklık:Doğu kesimlerde 2 ila 4 derece artacağı, diğer yerlerde önemli bir değişiklik olmayacağı iddia ediliyor.

Rüzgâr:Genel olarak güneyden hafif, orta ve orta kuvvette eseceği tahmin ediliyor.

Bayram tatilinde hava nasıl olacak?

MGM’nin 16 Nisan-22 Nisan tarihleri ​​için yayınladığı rapora göre, tatilin arifesinde, 1. gününde ve 2. gününde tüm yurtta yağışlı havanın hakim olması bekleniyor.

Marmara

Parçalı ve çok bulutlu, bölge genelinde yerel olmak üzere sağanak ve yer yer gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği iddia ediliyor.

Ege

Parçalı ve çok bulutlu, bölge genelinde (Muğla hariç) sağanak ve yer yer gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor.

akdeniz

Parçalı ve çok bulutlu, Batı Akdeniz’in iç kesimlerinde yerel ve yer yer gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği iddia ediliyor.

İç Anadolu

Parçalı ve çok bulutlu, kuzeybatı kesimleri ile Yozgat, Kayseri ve Sivas çevrelerinin sağanak ve yer yer gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor.

Batı Karadeniz

Parçalı ve çok bulutlu, bölge genelinde yerel olmak üzere sağanak ve yer yer gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor.

Orta ve Doğu Karadeniz

Parçalı ve çok bulutlu, Orta Karadeniz ve Giresun çevrelerinin yerel olmak üzere sağanak ve yer yer gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği iddia ediliyor. Doğu Karadeniz Bölgesi’nin kar örtüsünün fazla olduğu iç kesimlerinin eğimli yamaçlarında çığ tehlikesi bulunuyor.

Doğu Anadolu

Parçalı ve az bulutlu geçeceği tahmin ediliyor. Kar örtüsü yüksek olan eğimli yamaçlarında çığ tehlikesi bulunmaktadır.

Güneydoğu Anadolu

Parçalı ve az bulutlu geçeceği tahmin ediliyor.

haberguneysinir.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

istanbul evden eve nakliyat
soğanlık evden eve nakliyat
ümraniye eşya depolama
Başa dön tuşu