Ekonomi

Aydem Perakende ve Giz Bireysel Müşteri İlişkileri Merkezleri Yenilendi

Aydem Perakende ve Gediz Perakende, müşteri odaklı yaklaşımları, inovasyonları ve ihtiyaca dayalı hizmetleriyle müşteri etkileşim merkezlerini yeniliyor. Bu çerçevede İzmir Çiğli’deki müşteri ilişkileri merkezi yenilenecek ve müşteriler işlemlerini daha rahat bir ortamda gerçekleştirebileceklerdir.

Aydın, Denizli ve Muğla’da 13, İzmir ve Manisa’da 20 müşteri ilişkileri merkezi, şubelerinde Aydem Perakende ve Giz Perakende ile hizmet veren; benzersiz, erişilebilir, konforlu ve modern bir ortam yaratmak için yenileme çalışmalarına başladı. Öncelikle İzmir Çiğli’deki müşteri bağlantı merkezi yenilendi. Bu çerçevede müşteriler süreçlerini daha konforlu bir ortamda yürütebilecek ve yeni şubelerde dijitalleşen hizmetler deneyimlenecektir.

“Müşteri ilişkileri merkezlerimizi her detayı düşünerek yenilemeye başladık”

Müdür, müdür ve bölge müdürlerinin katılımıyla açılışını yapan Aydem Perakende ve Gediz Perakende Genel Müdürü Serdar Marangoz, “Türkiye’de elektrik sektöründe 40 yılı aşkın sağlam bir geçmişimiz var. Birçok ilki gerçekleştirdik. şubemizde ve bire bir kararlılıkla çalışmalarımıza devam etmekteyiz.Müşterilerimize ve tüm paydaşlarımıza daha iyi hizmet verebilmek için sorumluluk bilinciyle, dünyadaki trendleri, değişen müşteri beklentilerini, en son teknolojileri takip eder ve geliştiririz. şirket olarak 2023 yılında müşteri deneyimine odaklanıyoruz.Müşterilerimizin teknoloji ve konfor ihtiyaçları doğrultusunda her detayı düşünerek müşteri bağlantı merkezlerimizi oluşturduk.Çiğli müşteri ilişkileri merkezimizi yenilemeye başladık, Müşteri deneyimini daha da artırmak hedefiyle hayata geçirdiğimiz dijital yatırımlarımız, yeni şubelerimizde sunduğumuz konforlu ortamda yaşanabiliyor. Sözleşme ve fesih süreçleri gibi süreçler, müşteri odaklı bakış açımız ile kısa sürede, kağıda ihtiyaç duymadan dijital ortamda gerçekleşmektedir. mesaj doğrulama kodu ile yapılabilir. Uygun lokasyonlar buldukça yeni konseptimizi kademeli olarak bölgedeki diğer şubelerimize de yaymaya devam edeceğiz.”

kozlu-haber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

istanbul evden eve nakliyat
soğanlık evden eve nakliyat
ümraniye eşya depolama
Başa dön tuşu