Haber

AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan Lapseki’de Maçı Oynadı

AK Parti Küme Başkan Yardımcısı Bülent Turan, oyunu Çanakkale’nin Lapseki ilçesinde oynadı. Türkiye’nin kazanacağını belirten Turan, “Sonuçlar şimdiden Çanakkale’miz ve Türkiye için hayırlı oldu.”

AK Parti Küme Başkan Yardımcısı Bülent Turan, babası Sadettin Turan, annesi Sebahat Turan, eşi Kevser Turan ve oğlu Ali Asaf Turan, Lapseki’de Şehit Hüseyin Çetin İmam Hatip Ortaokulu’na geldi. Turan, 1014 numaralı sandıkta oğlu Ali Asaf Turan ile birlikte oy kullandı. Lapseki Belediye Başkanı Eyüp Yılmaz, AK Parti Çanakkale İl Başkanı Naim Makas, AK Parti Lapseki İlçe Başkanı Namık Ergin ve partililer de okulda hazır bulundu.

Oy verme işleminin ardından açıklama yapan Bülent Turan, “Bugün Türkiye’miz, demokrasimiz için tarihi bir gün, sakin, yavaş, keyifli ve güvenli bir kampanyayı geride bıraktık. Aday olamamamıza rağmen il başkanımız 12’yi ziyaret etti. tüm teşkilatımızla ilçeler ve o adaymış gibi çalıştık.Mücadele ettik.Milletimiz ile buluştuk.Türkiye demokrasisi çok sıkıntılardan geçti,pek çok engelleri aştı.Artık kendi tecrübesi ve tecrübesiyle çok örnek bir sistem haline geldi. Kurulan sistem Açık, şeffaf, her partinin temsilcisinin yer aldığı hatta uluslararası kuruluşların incelemesine tabi tutulduğu bir sisteme tüm dünya örnek olabilir. her sandıkta.Memurlarımız ve liderlerimiz var.Oylar şeffaf, öngörülebilir, herkesin anlayabileceği ve görebileceği bir yöntemle atıldı.Tüm dünyanın takip edebileceği bu şeffaf, örnek demokratik sistemin ortak akılla cevaplanacağına inanıyorum. bizim milletimizin Hangi partiyi verirlerse versinler sandık emanettir. Her seçmenin, her vatandaşın bu hakkını kullanmasını tavsiye ederim. Oy vermeyenin şikayet hakkı olmayacağını tahmin ediyorum. Göreceksiniz, Türkiye kazanacak. O kadar çok şey kazanılacak ki kimse kaybetmeyecek. Yarından itibaren deprem bölgemiz olan Türkiye’nin inşaat ve genişletme çalışmalarına başlayacağız. Milletimiz ne derse desin yarından itibaren 85 milyon insanın kardeşliğini inşa etmek için yeniden çalışmaya başlayacağız. Sonuçlar Çanakkale’mize ve Türkiye’ye hayırlı olsun” dedi. – ÇANAKKALE

agliajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

istanbul evden eve nakliyat
soğanlık evden eve nakliyat
ümraniye eşya depolama
Başa dön tuşu