Teknoloji

2024 Model Jeep Wrangler Tanıtıldı!

ABD’li otomotiv devi Chrysler’in arazi aracı markası cip 2024 model Wrangler’ı düzenlediği bir etkinlikte tanıttı. Hem içeride hem dışarıda hem de kaputun altında dikkat çekici yeniliklerle gelen otomobil, arazi tutkunlarının favorilerinden biri olacak gibi görünüyor. Bir araya gelmek, 2024 Jeep SavaşçısıTüm detaylara daha yakından bakalım.

Yeni Wrangler, Jeep’in genel tasarım dilini sürdürüyor. Bu içerikte; 7 bar ızgara ve dairesel farlar değişmemiş gibi görünse de durum böyle değil. Araç artık daha küçük bir ızgaraya sahip. LED şerit farlarla donatılan otomobil, istenirse fabrika çıkışı 3.500 tonluk ön vinçle de donatılabiliyor. Bu durumda aracın tamponunda küçük bir delik vardır. tasarım değişikliğioluşturulmuş.

2024 Jeep Wrangler ile tanışın!

Özelleştirilebilir Wrangler, ister açık bir kabin olsun ister arkada kullanılabilir. kapalı kabin yapılabilir. Bu durumda aracın arka tasarımı da değişiyor.

2024 Jeep Wrangler, sürücü ve konsol tarafında bazı değişiklikler gördü. Bu içerikte; araç şimdi 12,3 inç Büyük bir dokunmatik bilgi-eğlence ekranına sahiptir. Gösterge ekranı ortada dijital kısım ve bunun sağ ve sol taraflarında yer alan analog kısımlardan oluşmaktadır. Orta konsoldaki klima kontrol bölümünün altında, aracın bölgenin özellikleriKontrol etmenizi sağlayan düğmelerle dolu bir alan var.

Tüketiciler bu arazi aracını satın almak istediğinde birkaç motor seçeneği karşılaşacaklar. Biri turboşarjlı 2.0 litrelik dört silindirli, 3.6 litrelik V6 motor, diğeri 2.0 litrelik turbo hibrit motor ve son olarak da 6.4 litrelik Hemi V8 motor. Tüm modeller 8 vitesli otomatik şanzıman ile donatılmıştır. Fakat V6 destekliversiyonlar ayrıca 6 ileri manuel şanzıman ile donatılmıştır.

2024 Jeep Wrangler, farklı donanım seçenekleriyle tüketicilerin beğenisine sunulacak. Ucuz araç düşünenler hibrit motor seçeneğine sahip. Spor S 4xe Seçebilirler. 20 inçlik jantlara ve temel seviyede sürüş destek sistemlerine sahip donanım seçeneği yine de beklentileri karşılayacaktır. Sınıfının en iyisi 2024 Jeep Wrangler olan Rubicon X’te elektrikli ön koltuk, Alpine ses sistemi, Nappa deri koltuk, çelik tampon, arazi kamerası ve 35 inç lastikBir dizi ekstra sunacak.

2024 Jeep Wrangler için rastgele bir fiyat beyanı ve çıkış tarihi paylaşılmamış . Ancak bunun önümüzdeki günlerde değişeceğini düşünüyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

istanbul evden eve nakliyat
soğanlık evden eve nakliyat
ümraniye eşya depolama
Başa dön tuşu